ГІРНИКИ РУШИЛИ ДО МІНЕНЕРГОВУГІЛЛЯ, ДЕ РОЗПОЧАЛИ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ

Сьогодні після обіду гірники, які більше тижня протестують біля Верховної Ради, рушили  до будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Їх прийшли підтримати активісти незалежних профспілок з Києва: залізничники, працівники освіти, закладів охорони здоров’я та метрополітену. Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Біля будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (вул. Хрещатик ,30) шахтарі  розпочали безстрокову цілодобову акцію протесту.  Вони також хотіли встановити намети, але поліція завадила їм це зробити.

Шахтарі державних підприємств більше тижня протестують у Києві. У першу чергу вони вимагають подолати проблему невиплати зарплат, затвердити дієву програму розвитку вуглепрому на 10 років та ухвалити законопроект  №8362, яким передбачено збільшення бюджетного фінансування до кінця року на модернізацію вугільної галузі у розмірі 2.8 млрд грн. Гірники також вимагають повернути у державну власність пласти ВП «Шахта Котляревська» та ВП «Шахта 1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля».

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"