ГОРОСКОП НА 12 ЛИПНЯ

Овен (21 березня – 20 квітня)
День пов’язаний з обмірковуванням серйозних проблем, вирішенням складних питань. Овни здатні провести серйозну аналітичну роботу, розібратися в складній ситуації. Представники знаку дають відмінні поради, але неохоче діляться з навколишніми своїми планами. З’являються нові бажання, мрії і плани, які можуть здатися дивним, навіть тим, хто добре вас знає.

Телець (21 квітня – 21 травня)
Можливі несподівані зміни в родині, не виключено, що події, що відбуваються застануть вас зненацька. Можна починати щось нове, але потрібно озирнутися довкола, з’ясувати, хто прийде вам на допомогу, якщо виникнуть труднощі. Діяти поодинці небажано. Імовірні зустрічі з цікавими людьми, не виключений початок якихось незвичайних відносин.

Близнюки (22 травня – 21 червня)
Зростає потреба в грошах; міркування про те, на що їх не вистачає, неабияк псують настрій. Бажано обмежитися необхідними покупками – продукти, речі, необхідні для господарства. При цьому можна міркувати і про серйозні придбання (квартири, земельні ділянки), але з остаточними рішеннями краще не поспішати.

Рак (22 червня – 23 липня)
На щастя, вас веде інтуїція, тому серйозних проблем не виникає. Близьким може знадобитися ваша допомога, у тому числі і матеріальна. Стежте за своїм майном. Є небезпека втрати  дорогих речей. Можливе отримання приємних новин від людини, з якою ви були пов’язані заплутаними, неоднозначними відносинами.

Лев (24 липня – 23 серпня)
Варто звернути увагу на відносини з батьками: якщо в цей день виникнуть непорозуміння, налагодити відносини буде непросто. Можливі сварки з-за спільного майна, запланованих покупок. З іншого боку, при правильному поводженні саме в цей день можна пітримати родичів. День пов’язаний з появою нових інтересів, розширення кругозору.

Діва (24 серпня – 23 вересня)
Цей день приносить масу сюрпризів, подій, до яких ви поки не готові. Можлива поява цікавих планів, неординарних ідей. Діви проявляють ініціативу в особистих стосунках, що може призвести до серйозних змін у життя. Друга половина дня підходить для відвідування розважальних заходів. Діви-спортсмени можуть розраховувати на успіх у змаганнях.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)
День підходить для сімейного відпочинку, спілкування з дітьми. Можливі незвичайні зустрічі, ймовірно відвідування світських заходів. Вам подобається бути в центрі уваги. Зростає впевненість у своїх силах. Вас тягне до людей розумних і освічених. Бажано утриматися від вживання алкоголю, не приймати ніяких ліків (за винятком рекомендованих лікарем).

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)
Дуже насичений день, повний різноманітних подій. Не виключено, що одна з них зіграє важливу роль у вашому житті, покладе початок низці приємних змін. У складній, неоднозначній ситуації ви проявите себе найкращим чином, досягнете величезних успіхів. Можливі успіхи в навчанні, цікаві спостереження. Скорпіони діють на свій страх і ризик, нехтуючи порадами, порушуючи традиції.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)
Ви честолюбні і діяльні, на місці вам не сидиться. Багато представників знаку готові взятися за якісь абсолютно нові справи, в тому числі і складні – просто для того, щоб дати вихід  життєвій енергії. Пам’ятайте, що в цей день бажано мислити масштабно, не приділяючи  багато уваги дрібницям. Ви пред’являєте високі вимоги до оточуючих, чекаєте від них багато чого. Це може стати причиною сварок.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Підходящий день для поїздок і виходу в світ, а також будь-якої зміни обстановки. Можна братися за абсолютно нове, не сумніваючись в тому, що успіх не змусить себе чекати. Можливі зустрічі з людьми, які приїхали здалеку, або одержання звісток, що стосуються небайдужих вам іноземців. Зростає інтерес до незвіданого, Козероги прагнуть отримтаи знання про те, що їх раніше абсолютно не цікавило.

Водолій (21 січня – 19 лютого)
Все, що ви робите в цей день, спрямоване на досягнення якихось конкретних цілей, а ось просто приємно проводити час вам не дуже цікаво. Зростають честолюбство і амбітність представників знаку, Водолії жадають битви хоч з ким-небудь, і часто вибирають собі суперника без урахування вагової категорії. Якщо в цей день почнуться романтичні стосунки, можна не сумніватися в тому, що вони будуть бурхливими і пристрасними.

Риби (19 лютого – 20 березня)
Спокійний день, який можна присвятити приємним заняттям або відпочинку. Зростає інтерес до мистецтва, Риби з задоволенням відвідують різноманітні виставки, художні галереї, концертні зали. Творчий потенціал представників знаку високий, день приносить масу цікавих ідей – як незначних, так і справді грандіозних.

 

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"