mebellier

ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», повідомляється на офіційному сайті глави держави в понеділок.

«На думку окремих експертів, ухвалення та підписання цього закону допоможе значно підвищити позиції України в рейтингу. За ці три ми  роки зробили надзвичайно великий прогрес у рейтингу, посідаючи 76 позицію», — сказав Порошенко на церемонії підписання закону під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу.

Глава держави зазначив, що досі діяльність товариств із обмеженою та додатковою відповідальністю в Україні регулювалася законом про господарські товариства, ухваленим ще в 1991 році.

За його словами, новий закон стосується більшості суб’єктів малого і середнього бізнесу і надає можливість ефективно захистити учасників таких товариств. Згідно із новим законом вводяться сучасні принципи ефективного регулювання, створення і ведення бізнесу.

«Ці процедури будуть простішими, зрозумілішими. Закон має забезпечити учасникам товариства комфортний правовий простір для врегулювання своїх відносин. Зменшити ризики захоплення контролю над товариством, фактично, прибрати ризики рейдерських атак», — сказав Президент.

«Знімаються обмеження щодо формування статутного капіталу, спрощується процедура реєстрації, успадкування частини в статутному капіталі товариства, право отримання кредиту або фінансування під заставу частини товариства, що полегшить залучення додаткових коштів … «, — пояснив глава держави.

Очікується також, що закон суттєво поліпшить бізнес-клімат, сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій, створить передумови для створення нових і розвитку наявних підприємств.

Як повідомлялося, 6 лютого Верховна Рада підтримала в повторному другому читанні та загалом закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», а 20 лютого голова парламенту Андрій Парубій підписав його і направив президенту на підпис.

 

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"| РЕДАКЦІЙНИЙ СТАТУТ