ДЕ КАРМАЗІН – ТАМ ПЕРЕМОГА! СУД ПРОТИ АХМЄТОВА ОСТАТОЧНО ВИГРАНО!

 

13 березня КАСАЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ остаточно визнав неправомірними дії енергетичного монополіста «ДТЕК Донецькобленерго», який 06.02.2017р. по надуманій причині без письмового попередження припинив енергопостачання проукраїнському телеканалу «КАПРІ».

Відстояти справедливість та законність стало можливим завдяки юридичній підтримці Юрія Кармазіна, який є Головою Партії захисників Вітчизни, президентом Інституту Права та Суспільства, першим в Україні Сенатором Міжнародного Парламенту Безпеки і Миру, народним депутатом України чотирьох скликань, заслуженим юристом України.

Нагадаємо, 25 травня 2017р. Господарськиим судом Донецької області, а також 09 серпня 2017р. Донецьким апеляційним господарським судом було зобов’язано компанію «ДТЕК» негайно поновити постачання електричної енергії телеканалу «КАПРІ». Однак рішення судів обох інстанцій всупереч Кримінальному кодексу України не виконувалися компанією Ахмєтова. Втім як і не виконувалися вимоги регулятора – Національної комісії з питань, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, яка ще рік  потому визнала дії ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» такими, що суперечать діючому законодавству і зобов’язала терміново відновити енергопостачання ТОВ «Телебачення «КАПРІ».

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"