ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВІВ АУКЦІОН ПРЕТЕНДЕНТІВ

З метою підбору працівників по заявці роботодавця «Покровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Донецької області» 12 лютого 2018 року Покровським міським центром зайнятості було організовано аукціон претендентів на вакансії: «Бухгалтер», «Юрисконсульт», «Психолог». У заході прийняло участь 17 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця та мають певну кваліфікацію.

«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни!», — наголосив директор Покровського центру зайнятості Толмачов М.І.

Під час заходу представники  «Покровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Донецької області» проінформували про особливості та умови праці, наявність соціального пакету та рівнем заробітної плати.

Присутні були зацікавлені роботою та мали змогу пройти попередню співбесіду, після чого 6 осіб отримали направлення.

Таким чином, служба зайнятості оперативно зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"