КІР АТАКУЄ УКРАЇНУ

В Україні на кір захворіла 2381 людина. Здебільшого це діти, проте реєструється багато випадків захворювання і серед дорослих.

Зазначається, що найвищі показники захворювання у західних регіонах та Одеській області, що поступово поширюються на інші регіони. За статистикою МОЗ, за 10 місяців 2017-го в Івано-Франківській області захворіли 877 людей, у Закарпатській – 265, Львівській – 61, Тернопільській – 96, Одеській 767. В інших регіонах реєструвались поодинокі випадки, окрім Луганської. За інформацією МОЗ, у Києві зафіксували 53 випадки кору, для порівняння минулого року за цей період захворіли лише двоє.

З усього числа людей, які захворіли на кір, 1804 – це діти до 17 років. Найуразливіші вікові групи дітей — до 1 року, 1-4 років та 5-9 років.

Двоє дітей в Одеській області померли від ускладнень. Зауважимо, що наразі ЗМІ повідомляють про п’ятьох померлих, з них троє дітей.

Загалом в Одеській області зафіксовано 767 випадків захворювання на кір, згідно зі статистикою МОЗ.

Також, в Одесі через спалах кору подовжили шкільні канікули.

У столиці дітей без щеплення від кору не пускатимуть на навчання. Про таке рішення оголосили в КМДА, втім коли почне діяти заборона, не уточнили.

На Дніпропетровщині захворюваність перевищила минулорічну у 30 разів. Вже захворіли 63 людини, серед них 41 дитина.

Найбільша кількість хворих у Запоріжжі — 137 осіб, а також у Запорізькому районі — 94 особи.

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"