7 ГРУДНЯ — ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Щороку 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Це професійне свято всіх, хто трудиться в  міських, сільських, селищних, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

Місцеве самоврядування – це, свого роду, образ громадського життя, на основі якого діє самоврядне суспільство. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки таку владу і можна вважати справді народною – владою не над суспільством, а законною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.
15 жовтня 1985 року європейськими державами був схвалений міжнародний пакт, який іменується «Європейська хартія місцевого самоврядування». Цей пакт зіграв і продовжує грати виключно важливу роль у становленні і розвитку класичної моделі місцевого самоврядування як в старих, так і нових європейських демократіях.

Вітаємо усіх представників місцевого самоврядування і зичимо бути гідними представниками своїх територіальних громад і успішно відстоювати їхні інтереси! Здоров’я вам, благополуччя та всіляких гараздів!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"