ІМЕНИНИ 7 ГРУДНЯ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Олександр — ім’я поєднує в собі два інших чоловічих імені: «andres» і «alexeo». Таким чином, в значенні імені Олександр об’єднані два поняття: «алекс» в перекладі з грецького означає «захищає», а «андрос» – «оберіг». Не дивно, що таке відоме, красиве і звучне ім’я носили багато великі люди. В іншій трактовці ім’я Олександр означає «мужній захисник».

Григорій — значення імені – «не спить», «бадьорий», «безсонний». Походження імені грецьке, від слова «григорео», що трактується як «пильнувати, пильнувати». Ім’я Григорій асоціюється з ідеальним християнином.

Євген — чоловіче ім’я грецького походження. Походження імені пов’язують з грецьким ім’ям Эугениос. Це ім’я має два кореня – «еу» (хороший) і «генес» (рід). Ім’я означає «благородний», «знатний».

Катерина — походить від грецького слова «чистий», що латиницею писалося як katharon. Вперше в історії воно з’являється в VI столітті у зв’язку із згадкою про ранньохристиянської великомучениці Катерини Олександрійської. На Русі це ім’я вважалося рідкісним, а про походження імені Катерина ніхто і не згадував, поки цар Олексій Михайлович у 1658 році не назвав цим ім’ям свою дочку. Після чого ім’я Катерина вписали в царський іменник. Ім’я означає «вічно чистий», «незаплямована», «непокірна».

Марк — походження імені Марк від грецького імені Мазке, яке, в свою чергу, має латинські корені. За другою версією вважається, що початок від імені римського бога Марса – бога війни, бога-покровителя стад і людей. Значення імені – з латинського «маркус» – «молоток».

Семен — це українська форма древнеіудейского імені Симеон (Шимон), що має значення «слухає», «почутий Богом»

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"