mebellier

«ВОДА ДОНБАСУ» ПЛАНУЄ ЗМІНИТИ ТАРИФИ

З метою сталого водопостачання населення та промисловості регіону, поліпшення фінансового стану підприємства, платіжної дисципліни необхідно підвищення діючих тарифів КП «Компанія «Вода Донбасу» на централізоване водопостачання та водовідведення, так як тарифи для споживачів не відшкодовують в повному обсязі витрати підприємства по водозабору, підготовці та транспортуванню води, а також прийому і очистки стічних вод,– повідомляється на сайті компанії «Вода Донбасу».

Для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (в тому числі КП «Покровскводоканал»): питна вода — 8,41 грн./ м.куб, водовідведення — 9,79 грн. /м.куб.

В останній раз розцінки для водоканалів підвищувалися з 1 вересня 2017 року, склавши 6,252 грн. /м.куб. за водопостачання та 6,132 грн. /м.куб.за водовідведення. Попередні тарифи діяли з 1 січня 2016 року: 4,908 грн. /м.куб.  і 4,452 грн. / м.куб. відповідно.

Для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (населення і юрособи), розрахунковий тариф на питне водопостачання склав 20,35 грн. /м.куб., водовідведення — 14,75 грн./м.куб.

Нинішні розцінки для цих споживачів (зокрема, абонентів Димитрівського

і Селидівського ВУВКГ компанії «Вода Донбасу») діють з 1 вересня 2017 року: 13,164 грн. / м.куб — водопостачання та 11,22 грн. / м.куб. — водовідведення.

Крім того, з 25 серпня 2017 року діє окремий тариф для жителів багатоквартирних будинків (з використанням внутрішньобудинкових систем): 13,836 грн. /м.куб з ПДВ — на централізоване холодне водопостачання, 12 грн. / м.куб  — водовідведення.

Ці розцінки пропонується збільшити до 20,44 грн. / м.куб за воду і 16,19 грн. / м.куб — за стоки.

 

Втім, перераховані тарифи не можна вважати остаточними, і поки дійде до їх затвердження НКРЕКУ, цифри можуть змінитися.

 

Директор КП «Покровскводоканал» Михайло Дітковський зазначив, що

1 вересня міськводоканал оплачує послуги «Води Донбасу» за новими розцінками, хоча свої поки не піднімав.

Михайло Іванович повідомив, що процедура затвердження нового тарифу ще не завершена, але орієнтовно він становитиме 30,5 або 31 гривню за кубометр води і стоків.

Нагадаємо, зараз жителі Покровська платять за тарифом 22,23 гривні з ПДВ за кубометр (10,43 — водопостачання та 11,8 — водовідведення).

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"| РЕДАКЦІЙНИЙ СТАТУТ