В Добропільському районі правоохоронці виявили п’яного водія

Мешканець с. Новодонецьке, який раніше вже був позбавлений водійських прав через водіння автомобіля в нетверезому стані, знову сів за кермо «на підпитку». Відносно горе-водія правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 130 «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції» та ч.3 ст.126 «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки».

Водіння у нетверезому стані – одне з найпоширеніших правопорушень серед водіїв. Ані позбавлення водійських прав, ані великі штрафи не впливають на свідомість деяких керманичей і вони сідають за руль, наражаючи на небезпеку і власне життя і життя оточуючих.

Під час нічного патрулювання вулиць селища Новодонецьке, добропільські поліцейські звернули увагу на автомобіль, який припаркувався поблизу дитячого майданчика. Коли правоохоронці підійшли ближче, то побачили як відчинилися дверцята автомобіля і водій в стані сильного алкогольного сп’яніння намагався з нього вийти. Поліцейські попросили у чоловіка водійське посвідчення, але виявилося, що воно раніше було вилучено інспекторами дорожнього руху за аналогічне порушення. Через свій стан горе-водій не зміг нічого пояснити правоохоронцям.

Відносно правопорушника поліцейські склали адміністративний протокол. Крім цього, чоловіку доведеться сплатити штраф у розмірі 10200 гривень.

Шановні водії! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Бережіть життя!

Покровський відділ поліції

Донецької області

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"