Покровські лігівці разом з поліцейськими провели рейд проти продажу алкоголю неповнолітнім

Майбутні поліцейські разом з правоохоронцями провели рейд по торгових точках Покровська з попередженням реалізації неповнолітнім алкогольної та тютюнової продукції. Поспілкувавшись з продавцями, лігівці на пам’ять залишали плакати з інформацією про заборону продажу алкоголю і тютюну особам до 18 років.

Алкоголізм серед неповнолітніх набагато небезпечніше, ніж алкоголізм у дорослих. Головна небезпека алкоголізму неповнолітніх — це вчинення протиправних діянь, у стані сп’яніння. Життя неповнолітнього вже з раннього віку, може піти по «злочинній колії». Це всі розуміють, але, нажаль, є такі особи, яким все одно, які наслідки можуть настати не тільки для дітей, а і для них особисто. Адже, як не прикро визнавати, але деякі продавці магазинів, не  запитуючи  документів, з легкістю  продають цигарки, вино та пиво  дітям.

Саме тому співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції разом з «майбутніми поліцейськими» відправились по торгових точках м. Покровська, аби провести профілактичні бесіди із працівниками торговельних закладів, щодо заборони продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім, а також вкотре нагадали про відповідальність за такі дії.Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» з радістю  роздавали продавцям у магазинах та торгових об’єктах тематичні листівки та роз’яснювали суть діючого законодавства щодо цієї теми.

Реакція продавців була позитивна, працівники торгівлі пояснили, що знають про сувору норму Закону України щодо заборони реалізації неповнолітнім забороненої продукції і обов’язково будуть її і надалі дотримуватись.

Працівники торгівельних закладів залюбки погодились розмістити на видимих місцях магазинів листівки про недопущення реалізації алкоголю та тютюну дітям.

Шановні громадяни! Не будьте байдужими. Якщо Ви помітили, що дітям продають спиртне, тютюн, або ж якісь інші негативні факти, пов’язані з поведінкою молодих людей чи ставленням до них, обов’язково повідомляйте в поліцію за телефоном 050-01-70-862.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"