Покровсько-Ясинуватськийоб’єднаний міський військовий комісаріат запрошує до служби у військовомурезерві

Про специфіку зборів резервістів оперативного резерву, – інформує начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату.
Чимало провідних армій, невеликих за чисельністю, вважаються найбільш боєздатними у світі. Вся справа – у підготовлених резервістах, які за потреби поповнюють лави Збройних Сил своєї країни.
Служба у військовому резерві – не ноу-хау для Збройних Сил України.Її запровадили ще 2006 року. Добровольці укладали контракти з командирами військових частин і періодично проходили підготовку. Така служба не була популярною, а кількість резервістів щороку зменшувалася. Втім, коли розпочалася російська агресія, згадали про резервістів. Після трьох років неоголошеної війни цей вид служби значно реформувався.
Щоб підтримувати на високому рівні професійні навички резервістів, з ними регулярно проводять військові збори. Збори з резервними частинами тривають 30 діб.
Головне у цій підготовці – щоб кожен військовий згадав ті навички, як і він здобув раніше. А військово службовці офіцерського та сержантського складу навчилися керувати своїми підрозділами в умовах, які наближені до бойових дій.
Для заохочення до служби у військовому резерві на рівні держави резервістів забезпечили соціальним пакетом, аналогічним тому, що у військовослужбовців-контрактників.
Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата за той час, що він перебував у військовій частині. Крім того, виплачується відповідне до військового звання однорозове грошове заохочення. За час перебування у військовому резерві резервісту гарантується збереження робочого місця.
Покровсько-Ясинуватський об’єднаний міський військовий комісаріат запрошує колишніх військових, а також чоловіків, які пройшли бойове хрещення в АТО, до служби у військовому резерві.
Покровсько-Ясинуватський ОМВК за адресою: м.Покровськ, вул.Поштова, 16военные

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"