mebellier

Мешканець Новогродівки завоював золото на чемпіонату світу

Непоміченою подією в Україні став XXIV Чемпіонат світу по гирьовому спорту, який проходив 27-30 жовтня 2016 року в італійському місті Турині.
У цих змаганнях 24 країни приймали участь спортсмени з 24 країн: Австралія, Англія, Білорусь, Угорщина, Германія, Греція, Данія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Литва, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Словенія, Узбекистан, Україна, Уельс, Хорватія, Швеція, Шотландія та Естонія. Біля 250 спортсменів виборювали право на світову першість і друге місце, яке зайняла команда України, поступившись лише Білорусі, є значною перемогою у найдемократичнішому виді спорту, яким є гирьовий спорт.
Одним із спортсменів, який допоміг завоювати цей здобуток, завоювавши дві золоті медалі, є житель буремної Донеччини Бутрій Іван Михайлович. Він є інвалідом праці третьої групи та перебуває на обліку у відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у м. Новогродівці. Так, саме людина, яка отримала трудове каліцтво на шахті «Росія», змагалась на рівних із спортсменами-професіоналами із всього світу і на заваді не стали ні наслідки травми, ні відсутність фінансування збірної команди України з боку держави, ні те, що в тридцяти кілометрах від хати Івана Михайловича ідуть бойові дії.
Збірна команда України з гирьового спорту на Чемпіонаті у Турині складалась із 43-х спортсменів, але Донецьку область представляв тільки Іван Бутрій, повідомляє прес – служба Донецької ОДА.

чемпион

Додати коментар

СТРУКТУРА ВЛАСНОСТІ ТБ "КАПРІ"| РЕДАКЦІЙНИЙ СТАТУТ